“Öğrenmenin Yeni Adresi”

Değişen hayat şartları, öğrenme ortamlarını da etkiledi. Artık zaman ve mekandan bağımsız olarak öğrenmeyi gerçekleştiriyoruz. Siz de kariyer hayatınızda daha başarılı olmak için kendinizi geliştirmeyi istiyorsanız doğru yerdesiniz!

 

Projemize destek olup daha fazla kişiye ulaşmamıza yardımcı olabilmek için blog sayfamızda siz de yazı yazabilirsiniz. Sizler için hem asenkron hem de senkron etkinlikler düzenliyoruz. Bizimle birlikte sosyal projelere katılabilir, gelişmelerden haberdar olmak için E-posta grubumuza katılabilirsiniz. Kariyer buluşmalarında ilerlemek istediğiniz sektörde çalışan kişiler ile iletişim kurabilir, bu alanlardaki gelişiminizi sağlayabilirsiniz. Sayfa hakkındaki önerilerinize her zaman açığız. İletişim formu ile fikirlerinizi bize bildirebilirsiniz.

 

 

Hakkımızda

YeniDers.com sitesi; Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencileri tarafından hazırlanarak oluşturulan; öğrencilerin, mezunların girişimcilerin ve alan uzmanlarının bir arada olmasını hedefleyerek 2021 yılında kurulmuştur.

BÖTE öğrencilerinin ve öğrenenlerin alandaki gelişimlerine çeşitli söyleşi, eğitim, seminer ve yazılar ile katkı sağlayarak kariyer gelişimlerine destek olacakları bir proje oluşturmak amacıyla yola çıktık. Alanında bilgi tecrübe ve başarılı herkesin bilgi ve tecrübelerinden faydalanarak sürekli ilerlemek ve gelişme yolunda çalışmaya devam edeceğiz.

Neler Yapıyoruz?

Diğer eğitim sitelerinden farklı olarak sistemdeki öğrencilerin, alandan mezun olmuş kişiler ile kendilerini geliştirmelerini, ortak bir topluluk oluşturmanın ve gelecek nesillere bilgi aktarımının sağlandığı bir oluşumdur.

Eğitim, seminer, kariyer ve girişimcilik konuları üzerine, konusunda hâkim kişiler ile birlikte sizler için içerik üretiyoruz.

Yeni Ders projesi gönüllülük esaslı bir projedir. Siz de gönüllü ekibimize katılabilir ve hikâyemize ortak olabilirsiniz.

Öğrenin & Öğretin!

 

Biz Kimiz?

Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü öğrencilerinden oluşan kurucu ekibimiz; teknoloji ile ilgilenen herkesin katılımına açık olup, kişisel gelişime katkı sağlayacağı bir proje yürütmeyi amaçlamaktadır.

Yeni ders ekibi olarak üniversite öğrencileri, mezunlar, girişimci ve alan uzmanlarının bir arada olacağı, ortak projeler yürüteceği, seminer ve eğitimlerle yeni çalışmalar içerisinde olacakları bir oluşum yaratmayı hedeflemekteyiz.

Siz Ne Yapabilirsiniz?

Öğrenme isteği duyan herkesin, öncelikle kendi hayatınızı değiştirin!

Bilgilerinizi ama gerçekten bildiklerinizi paylaşarak öğrenenlerin yeni bilgi ve yetenekler edinmesinde, kariyerlerini oluşturmalarına, ilerlemesine ve hobilerini keşfetmesine yardımcı olun.

 

 

Bize katılın!

Sizler de aramıza katılarak öğrenmek & öğretmek isterseniz içerik oluşturmak, eğitim, seminer ve kariyer görüşmeleri yaparak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Alanda uzman çalışanlar, mezun ve uzmanlar; tecrübelerinizi genç meslektaşlarınız ile paylaşmak isterseniz lütfen siz de ekibimize katılın.
Bu hikayeye ortak olun, Sizin katkınız olmadan değerli olmaz!